Položka 65 Kytice

(1900 Blato u Poděbrad - 1956 Praha)

kolem roku 1945
uhel a akvarel na papíře
výřez pasparty: 84 x 61 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých prací nesignoval)

80.000 Kč
2.960 EUR