65

Alén
Diviš
(1900 Blato u Poděbrad - 1956 Praha)
(1900 Blato u Poděbrad - 1956 Prague)
Kytice
Bouquet
80.000 Kč
2.960 EUR

kolem roku 1945
uhel a akvarel na papíře
výřez pasparty: 84 x 61 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých prací nesignoval)

around 1945
charcoal and watercolor on paper
cut of passe-partout: 84 x 61 cm
signature not found (artist didn’t sign most of his works)