Položka 102 Ruka
začátek 60. let 20. století
koláž
výřez pasparty: 16,5 x 11,5 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka
18.000 Kč
670 EUR