66

Alén
Diviš
(1900 Blato u Poděbrad - 1956 Praha)
(1900 Blato u Poděbrad - 1956 Prague)
Kytice
Bouquet
600.000 Kč
22.220 EUR

kolem roku 1945
olej na plátně
66 x 45 cm
signatura nezjištěna (malíř většinu svých prací nesignoval)

around 1945
oil on canvas
66 x 45 cm
signature not found (artist didn’t sign most of his works)