Položka 101 Černobílá věž
začátek 60. let 20. století
koláž
30 x 22 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka
28.000 Kč
1.040 EUR