67

Karel
Souček
(1915 Kročehlavy – 1982 Kladno)
Kolotoč
Carousel
50.000 Kč
1.850 EUR

40. léta 20. století
olej na plátně
41 x 32 cm

1940’s
oil on canvas
41 x 32 cm
signature not found