100

Jiří
Kolář
(1914 Protivín - 2002 Praha)
(1914 Protivín - 2002 Prague)
Interiér
Interior
1961
28.000 Kč
1.040 EUR

muchláž
23 x 19 cm
signováno a datováno vpravo dole: J. K. 8.12.61
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka

muchlage
23 x 19 cm
signed and dated lower right: J. K. 8.12.61
Provenance: collection of Czech painter Ladislav Novák