68

Josef
Šíma
(1891 Jaroměř - 1971 Paříž)
(1891 Jaroměř - 1971 Paris)
Krajina
Landscape
550.000 Kč
20.370 EUR

1956
olej na plátně
signováno vpravo dole: J. Š. a dále vzadu: J. ŠÍMA 956
22 x 14,5 cm

1956
oil on canvas
signed lower right: J. Š. and on the reverse: J. ŠÍMA 956
22 x 14,5 cm