69

Karel
Černý
(1910 Brno - 1960 Praha)
(1910 Brno - 1960 Prague)
Constanta
Constanta
42.000 Kč
1.560 EUR

1957
pastel na papíře
65 x 50 cm
signováno, datováno a popsáno vlevo nahoře: K. Černý Š 57, Constanta

1957
pastel on paper
65 x 50 cm
signed, dated and titled upper left: K. Černý Š 57, Constanta