Položka 69 Constanta

(1910 Brno - 1960 Praha)

1957
pastel na papíře
65 x 50 cm
signováno, datováno a popsáno vlevo nahoře: K. Černý Š 57, Constanta

42.000 Kč
1.560 EUR