70

Vlastimil
Beneš
(1919 Praha – 1981 Praha)
(1919 Prague – 1981 Prague)
Krajina u Loukonos
Landscape near Loukonosy
40.000 Kč
1.480 EUR

1966
olej na lepence
17 x 45 cm
signováno a datováno vlevo dole: Beneš 66

1966
oil on cardboard
17 x 45 cm
signed and dated lower left: Beneš 66