97

Jiří
Kolář
(1914 Protivín - 2002 Praha)
(1914 Protivín - 2002 Prague)
Božena Němcová
Božena Němcová
1995
18.000 Kč
670 EUR

koláž s vyklápěním
33 x 27 cm
signováno vpravo dole: J.K. 95 a dále vzadu
vzadu věnování "Elišce N na její památku".
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka

tipping collage
33 x 27 cm
signed lower right: J.K. 95
dedication on the reverse "Elišce N na její památku" / "to Eliška N. as a souvenir"
Provenance: collection of Czech painter Ladislav Novák