74

František
Muzika
(1900 Praha – 1974 Praha)
(1900 Prague – 1974 Prague)
Dvě larvy
Two larvas
70.000 Kč
2.600 EUR

1970
pastelová tužka na papíře
výřez pasparty: 60 x 41,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: F. Muzika 70

1970
pastel pencil on paper
cut of passe-partout: 60 x 41,5 cm
signed and dated lower right: F. Muzika 70