96

Jiří
Kolář
(1914 Protivín - 2002 Praha)
(1914 Protivín - 2002 Prague)
Zamilované slunce
Sun in Love
1975
40.000 Kč
1.480 EUR

chiasmáž na dřevě
40 x 30,5 x 2 cm
signováno a datováno vzadu: J.K. 75
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka

chiasmage on wood
40 x 30,5 x 2 cm
signed and dated on the reverse: J.K. 75
Provenance: collection of Czech painter Ladislav Novák