Položka 96 Zamilované slunce

(1914 Protivín - 2002 Praha)
1975

chiasmáž na dřevě
40 x 30,5 x 2 cm
signováno a datováno vzadu: J.K. 75
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka

40.000 Kč
1.480 EUR