Položka 75 Dráhy - Stopy

(1924 Holice)

1962
kombinovaná technika a kvaš na papíře
62 x 44,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: K. Malich 1962
vzadu popsáno rukou autora

160.000 Kč
5.930 EUR