75

Karel
Malich
(1924 Holice)
(1924 Holice)
Dráhy - Stopy
Tracks - Traces
160.000 Kč
5.930 EUR

1962
kombinovaná technika a kvaš na papíře
62 x 44,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: K. Malich 1962
vzadu popsáno rukou autora

1962
mixed media and gouache on paper
62 x 44,5 cm
signed and dated lower right: K. Malich 1962
inscribed by the artist on the reverse