76

František
Gross
(1909 Nová Paka - 1985 Praha)
(1909 Nová Paka - 1985 Prague)
Město
City
50.000 Kč
1.850 EUR

1968
kombinovaná technika, karton
47,5 x 63,5 cm
signováno a datováno dole uprostřed: F. Gross 68

1968
mixed media on cardboard
47,5 x 63,5 cm
signed and dated bottom centre: F. Gross 68