77

Jan
Kutálek
(1917 Praha - 1987 Praha)
(1917 Prague - 1987 Prague)
Veselice
Celebrations
50.000 Kč
1.850 EUR

50. léta 20. století
deska složená z 15 kusů keramických kachlů
(jeden kachel restaurován)
62 x 103,5cm
signováno vpravo dole: KUTÁLEK

1950’s
board of 15 ceramics tiles
(1 tile restored)
62 x 103,5cm
signed lower right: KUTÁLEK