93

Jacques
Papi
(1966 Ajaccio, Korsika)
(1966 Ajaccio, Corsica)
Bez názvu
Untitled
2013
60.000 Kč
2.220 EUR

akryl na plátně
120 x 150 cm
signováno a datováno vlevo dole a vzadu: Jacques Papi 2013

acrylic on canvas
120 x 150 cm
signed and dated lower left and on the reverse: Jacques Papi 2013