80

Jan
Koblasa
(1932 Tábor)
(1932 Tábor)
Pokus o úsměv
Attempting to smile
200.000 Kč
7.410 EUR

1970
leštěný bronz
výška: 35 cm
signováno a datováno uvnitř sochy: * 70 a I.

1970
polished bronze
height: 35 cm
signed and dated inside the sculpture: * 70 and I.