92

Jiří
Načeradský
(1939 Sedlec - 2014 Praha)
(1939 Sedlec - 2014 Prague)
Venuše vítězná
Venus Victorious
2005
30.000 Kč
1.110 EUR

olej na plátně
31 x 43 cm
signováno a datováno nahoře: Načeradský 2005, dále vzadu signováno, datováno a popsáno

oil on canvas
31 x 43 cm
signed and dated upper centre: Načeradský 2005, signed, dated and inscribed on the reverse