91

Vladimír
Kopecký
(1931 Svojanov)
(1931 Svojanov)
Sedící
Sitting
50.000 Kč
1.850 EUR

60. léta 20. století
olej na plátně
80 x 80 cm
signováno vpravo nahoře: Kopecký

1960’s
oil on canvas
80 x 80 cm
signed upper right: Kopecký