90

Milan
Grygar
(1926 Zvolen)
(1926 Zvolen)
Malba pro 7 tónů
Painting for 7 Tones
1979 - 86
300.000 Kč
11.110 EUR

akryl na plátně
100 x 81 cm
signováno a datováno vzadu na blind rámu: MILAN GRYGAR 1979-86

acrylic on canvas
100 x 81 cm
signed and dated on the reverse of the blind frame: MILAN GRYGAR 1979-86