84

Tomáš
Bím
(1946 Praha)
(1946 Prague)
Zátiší na stole (Jim Beam)
Still Life on a Table
50.000 Kč
1.850 EUR

1981
olej na plátně
41 x 33 cm
signováno a datováno vpravo dole: Tomáš Bím 81

1981
oil on canvas
41 x 33 cm
signed and dated lower right: Tomáš Bím 81