87

Zdeněk
Sklenář
(1910 Leština – 1986 Praha)
(1910 Leština – 1986 Prague)
Čínští pávi
Chinese Peacocks
10.000 Kč
370 EUR

barevná litografie 23,5 x 19,5 cm signováno dole uprostřed Sklenář

colored litograph
23,5 x 19,5 cm signed bottom centre: Sklenář