Položka 85 Maratova smrt
1983
olej na plátně
70 x 79 cm
signováno a datováno vpravo nahoře: Jan Bauch 1983
vzadu štítek Národní galerie v Praze a dále výstavní štítek: Jan Bauch,Vídeň, kat.č. 69
130.000 Kč
4.810 EUR