85

Jan
Bauch
(1898 Praha – 1995 Praha)
(1898 Prague – 1995 Prague)
Maratova smrt
Marat’s Death
130.000 Kč
4.810 EUR

1983
olej na plátně
70 x 79 cm
signováno a datováno vpravo nahoře: Jan Bauch 1983
vzadu štítek Národní galerie v Praze a dále výstavní štítek: Jan Bauch,Vídeň, kat.č. 69

1983
oil on canvas
70 x 79 cm
signed and dated upper right: Jan Bauch 1983
on the reverse: label of National Gallery Prague and exhibition label: Jan Bauch,Vídeň, kat.č. 69