Položka 85 Maratova smrt

(1898 Praha – 1995 Praha)

1983
olej na plátně
70 x 79 cm
signováno a datováno vpravo nahoře: Jan Bauch 1983
vzadu štítek Národní galerie v Praze a dále výstavní štítek: Jan Bauch,Vídeň, kat.č. 69

130.000 Kč
4.810 EUR