Položka 46B Pohled z Petřína na Prahu

(1887 Slavkovice u Nového Města na Moravě - 1953 Praha)

1916
olej na plátně
100,5 x 110,5 cm
Signováno a datováno vpravo dole: O. Blažíček 1916

680.000 Kč
25.190 EUR