46B

Oldřich
Blažíček
(1887 Slavkovice u Nového Města na Moravě - 1953 Praha)
(1887 Slavkovice near Nové Město na Moravě - 1953 Prague)
Pohled z Petřína na Prahu
View of Prague from the Petřín Hill
680.000 Kč
25.190 EUR

1916
olej na plátně
100,5 x 110,5 cm
Signováno a datováno vpravo dole: O. Blažíček 1916

1916
oil on canvas
100,5 x 110,5 cm
Signed and dated lower right: O. Blažíček 1916