1

Pablo
Picasso
(1881 Malaga - 1973 Mougins)
(1881 Malaga - 1973 Mougins)
Faune et chévre (Faun a koza)
Faune et chévre (Faun and Goat)
1959
200.000 Kč
7.410 EUR

linoryt na papíru Arches č. 14/50
207 x 112 mm
signováno a datováno vpravo dole: Picasso a dále autorem namalován červenou pastelkou obrázek květiny s věnováním: pour Roger Gilbert Picasso 4. 2. 1962
Provenience: ze sbírky JUDr. Milana Richtra (generální prokurátor ČSSR a pozdější člen Charty 1977)

linocut on paper Arches n. 14/50
207 x 112 mm
signed and dated lower right: Picasso, artists’ drawing of a flower in red pencil with dedication: pour Roger Gilbert Picasso 4. 2. 1962
Provenance: collection of JUDr. Milan Richtr (CSSR’s general procurator and later member of Charta 1977)