7

August Bedřich
Piepenhagen
(1791 Soldin -1868 Jenerálka u Prahy)
(1791 Soldin -1868 Jenerálka near Prague)
Krajina s mlýnem
Landscape with a Mill
200.000 Kč
7.410 EUR

olej na dubové desce
19,2 x 24,2 cm
signováno vlevo dole iniciály: AP

oil on oak panel
19,2 x 24,2 cm
signed lower left: AP