8

Alois
Kirnig
(1840 Praha – 1911 Praha)
(1840 Prague – 1911 Prague)
V lese
In the Forest
1870
50.000 Kč
1.850 EUR

olej, plátno, lepenka
40 x 49 cm
signováno a datováno vpravo dole: A. Kirnig

oil on canvas laid down on cardboard
40 x 49 cm
signed and dated lower right: A. Kirnig