9

Vojtěch
Hynais
(1854 Vídeň - 1925 Praha)
(1854 Vienna - 1925 Prague)
Venuše s amoretty
Venus with Amoretti
1880
1.900.000 Kč
70.370 EUR

olej na plátně
62,3 x 44 cm
signováno vlevo nahoře: VHynais/Paris 1880, na rubu plátna razítko firmy PAUL FOINET/(VAN DYCK)

oil on canvas
62,3 x 44 cm
signed in the left upper corner: VHynais/Paris 1880, on the back stamped PAUL FOINET/(VAN DYCK) on the back