10

Václav
Kroupa (Kraupa)
(1825 Praha - 1895 Praha)
(1825 Prague - 1895 Prague)
Kartářka
Fortune-Teller
220.000 Kč
8.150 EUR

olej na plátně
62 x 50 cm
signováno vlevo dole: W.Kroupa

oil on canvas
62 x 50 cm
signed lower left: W.Kroupa