11

Jan
Preisler
(1872 Popovice - 1918 Praha)
(1872 Popovice - 1918 Prague)
Dívčí poprsí
Young Woman’s Bust
280.000 Kč
10.370 EUR

olej, plátno, dřevo
40 x 29,5 cm
vzadu staré štítky z výstav a malířovo pozůstalostní razítko

oil on canvas laid down on wood panel
40 x 29,5 cm
signature not found
old exhibition labels and painter’s inheritance stamp on the reverse