Unikátní soutěžní projekt

Vážení milovníci umění,
aukční síň a galerie Adolf Loos Apartment and Gallery zahajuje unikátní soutěžní projekt „Léto s Mánesem“, ve kterém se zaměřuje na současnou uměleckou tvorbu. V rámci tohoto projektu oslovujeme mladé umělce, školy, ateliéry a hledáme talentované jedince, kteří mohou získat v této soutěži jedinečnou příležitost spolupráce ve formě obchodního zastoupení a možnost vystavovat ve výstavní síni ALAG v Mánesu.
 
Proč právě my?
Adolf Loos Apartment and Gallery je prodejní galerie a aukční síň specializovaná na prodej kvalitních obrazů, plastik a designu významných českých a zahraničních mistrů. Patří nám většina světových aukčních rekordů českých malířů a stále držíme prvenství za nejdráže vydražené umělecké dílo všech dob na aukci v ČR (František Kupka: Série C I. (Protihodnoty)- vydraženo za 62 000 000 Kč). Aktuálně rozšiřujeme své portfolio o nové talentované umělce.
 
Jak dát o sobě vědět?
Pokud Vás zaujala možnost prezentovat svá díla, pošlete nám stručný text o sobě a fotografie Vašich uměleckých děl a to až do 30.6. 2018. V druhém kole výběru oslovíme kandidáty, kteří nás nejvíce zaujali a s odbornou komisí vybereme ty nejlepší. Kontakty naleznete níže.
 
Nestíháte?
Nezoufejte… Chápeme, že máte i jiné například akademické povinnosti. Pokud i tak máte zájem prezentovat své práce, můžete je poslat po termínu soutěže na níže uvedené kontakty.  
 
 
Kontakty:
Ing. Zdena Růžičková
 
Adolf Loos Apartment and Gallery
U Starého hřbitova 40/6
110 00 Praha 1