Položky charitativní aukce

Říjnová aukce v MánesuOctober Auction in Mánes - 04.10.2020

Adolf Loos Apartment and Gallery také uspořádala další ročník charitativní aukce. Aukční výtěžek v plné výši bude darován na podporu Nadačního fondu AUTTALK Kateřiny SokolovéNadačního fondu Filipa Venclíka a Domova sociální péče Hagibor.

Velké poděkování patří Krištofu Kinterovi, Viktoru Pivovarovovi a Kamile Ženaté, kteří nám do aukce svá díla poskytli zcela zdarma s úctou a respektem k lidem, kteří tuto pomoc potřebují. Ke kladívkové ceně není účtována aukční přirážka.

Adolf Loos Apartment and Gallery were also organizing another annual charity auction. The full proceeds of the auction will be donated to support the AUTTALK Endowment Fund of Katerina Sokolova, the Filip Venclik Endowment Fund and the Hagibor Social Care Home

Many thanks to Kristof Kinter, Viktor Pivovarov and Kamila Zenata, who provided their works to the auction.
Stáhnout katalog v pdf Download catalog in pdfZobrazit katalog Show catalogAukceAuction

A : Krištof Kintera | Bez názvu Untitled

(1973 Praha)(1973) Vydraženo:Sold: 20 000 Kč Vyvolávací/Prodejní cena: 10.000 KčStarting/Selling price: 380 EUR
stříkaná...
spray paint...
zobrazit detail show detail

B: Krištof Kintera | Dvě postavy Two Figures

(1973 Praha)(1973) Vydraženo:Sold: 6 000 Kč Vyvolávací/Prodejní cena: 2.000 KčStarting/Selling price: 80 EUR
litografie,...
lithograph...
zobrazit detail show detail

C: Viktor Pivovarov | Vítám tě, mé druhé já Welcome, my other Self

(1937 Moskva) (1937) Vydraženo:Sold: 2 500 Kč Vyvolávací/Prodejní cena: 2.500 Kč Starting/Selling price: 100 EUR
litografie (...
lithography...
zobrazit detail show detail

D: Kamila Ženatá | Příchod světla The Arrival of Light

(1953 Havlíčkův Brod) (1953) Vyvolávací/Prodejní cena: 20.000 KčStarting/Selling price: 770 EUR Odhadní cena: 31 000 KčEstimate:
olej na...

oil on canvas
Dimensions: 80 x 80 cm
signed lower right: Kamila Ženatá

zobrazit detail show detail