105

Lutobor
Hlavsa
(1924 Praha–2015 Praha)
(1924–2015)
Volba krásy v Louvre
Election of Beauty at Louvre

1980
olej na plátně
100 x 120 cm
signováno vpravo dole: Hlavsa 80

1980
Oil on canvas
Dimensions: 100 x 120 cm
Signed lower right “Hlavsa 80”

Consulted with Professor Jaromir Zemina.