108

Vladislav
Mirvald
(1921 Záluží u Mostu–2003 Louny)
(1921–2003)
Krajina se snopy
Landscape with Sheaves

1965
olej na plátně
50,5 x 58 cm
signováno vpravo dole: V. Mirvald

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a uznávaným znalcem díla V. Mirvalda a autora jeho výstav PhDr. Jiřím Machalickým.

1965
Oil on canvas
Dimensions: 50.5 x 58 cm
Signed lower right “V. Mirvald”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD, expert on this artist.