118

Josef
Vyleťal
(1940 Brno–1989 Praha)
(1940–1989)
Tanec Smrti – Der Apokalyptische Reiter
Dance of Death (Der Apokalyptische Reiter)
280 000 Kč
10 370 EUR
420 000 Kč

1977
olej na překližce
76 x 57,5 cm
signováno dole uprostřed: J. Vyleťal 1977
vzadu Nr. 12*
Provenience: soukromá sbírka Německo

Publikováno:
– Vyleťal ,1982 (s texty Salvadora Dali, Waltera Fenna, Miroslava Lamače, Wielanda Schmieda) reprodukováno celostránkově v katalogu.

Přiloženo potvrzení autenticity od Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.

Oil on wood panel
Dimensions: 76 x 57.5 cm
Signed lower centre “J. Vyleťal 1977”
Verso no. 12

Provenance: private German collection

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.