Fantaskní krajina

Položka 145 Fantaskní krajina

(1898 Vídeň–1937 Bregenz)

1924
kombinovaná technika na papíře
výřez pasparty: 193 x 162 mm
signováno a datováno vpravo dole: Herbert von Reyl 1924

40 000 Kč
1 480 EUR
65 000 Kč