147

Alexej
Jawlensky
(1864 Tver–1941 Wiesbaden)
(1864–1941)
Hlava
Kopf (Zweifelnd)
80 000 Kč
2 960 EUR
80 000 Kč

1929
litografie kolorovaná akvarelem na papíře
47 x 31 cm
signováno tužkou vpravo dole: A. Jawlensky

1929
Lithograph with watercolour on paper
47 x 31 cm
signed in pencil right down: A. Jawlensky