Vrby (Tání na Cidlině)

Položka 41 Vrby (Tání na Cidlině)

(1867 Kolín–1946 Kolín)

olej na plátně
41 x 56,5 cm
signováno vpravo dole: VRadimský
vzadu starý výstavní štítek č.256
Posouzeno Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc, Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou.