41

Václav
Radimský
(1867 Kolín–1946 Kolín)
(1867–1946)
Vrby (Tání na Cidlině)
Willows

olej na plátně
41 x 56,5 cm
signováno vpravo dole: VRadimský
vzadu starý výstavní štítek č.256
Posouzeno Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc, Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou.

Oil on canvas
Dimensions: 41 x 56.5 cm
Signed lower right “VRadimský”
Verso old exhibition label no. 256

Consulted with Professor Jaromir Zemina, Associate Professor Maria Mzykova and Nadezda Blazickova - Horova, PhD.