31

Luděk
Marold
(1865 Praha–1898 Praha)
(1865–1898)
Dragoun s koněm
Dragoon with a Horse
35 000 Kč
1 300 EUR
110 000 Kč

1894
kvaš na papíře
výřez pasparty 34,5 x 12 cm
signováno a datováno vpravo dole L. Marold 94
vzadu starý štítek pařížského rámaře

Posouzeno uznávanou znalkyní díla autora Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

Gouache on paper
Cut from mat: 34.5 x 12 cm
Signed and dated right down “L. Marold 94”
Verso old label of Parisian framer shop

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Associate Professor Maria Mzykova, expert