Chalupa (Kameničky)

Položka 39 Chalupa (Kameničky)

(1880–1915)

kolem 1910
olej na plátně
51,5 x 62 cm
signováno vpravo dole: H.G. Masaryk vzadu starý štítek původního majitele: Dr. E.Groh, Praha XIX., Dejvice, Velvarská 61

Vzácně se vyskytující olej malíře Herberta G. Masaryka (syna prvního československého prezidenta Tomáše G. Masaryka)

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

38 000 Kč
1 410 EUR
39 000 Kč