39

G. Herbert
Masaryk
(1880–1915)
(1880–1915)
Chalupa (Kameničky)
Cottage (Kamenicky)
38 000 Kč
1 410 EUR
39 000 Kč

kolem 1910
olej na plátně
51,5 x 62 cm
signováno vpravo dole: H.G. Masaryk vzadu starý štítek původního majitele: Dr. E.Groh, Praha XIX., Dejvice, Velvarská 61

Vzácně se vyskytující olej malíře Herberta G. Masaryka (syna prvního československého prezidenta Tomáše G. Masaryka)

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

Oil on canvas
Dimensions: 51.5 x 62 cm
Signed lower right “H.G. Masaryk”
Verso old label of previous owner “Dr. E.Groh, Praha XIX., Dejvice, Velvarská 61”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Associate Professor Maria Mzykova.