48

Jaroslav
Špillar
(1869 Plzeň–1917 Dobřany u Plzně)
(1869–1917)
V Peci
At Pec
110 000 Kč
4 070 EUR
110 000 Kč

1902
olej na plátně
114,5 x 83,5 cm
signováno, datováno a popsáno vpravo dole: Jaroslav Špillar V PECI 1902

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

1902
Oil on canvas
Dimensions: 114.5 x 83.5 cm
Signed, dated and inscribed lower right “Jaroslav Špillar V PECI 1902”

Consulted with Professor Jaromír Zemina and Associate Professor Maria Mzykova.