51

Jaromír
Kunc
(1900 Humpolec–1971 Praha)
(1900–1971)
Květinové zátiší
Floral Still Life

olej na malířské lepence
25 x 33 cm
signováno s věnováním vlevo dole: Ženě Jar Kunc

Oil on board
Dimensions: 25 x 33 cm
Signed and inscribed dedication to the artist’s wife “Ženě Jar Kunc”

Consulted with Professor Jaromir Zemina.