Položka 53 Stojící akt
tužka na papíře
výřez pasparty: 53,5 x 33,5 cm
signováno vpravo dole: Veris
Provenience: z pozůstalosti autora
Vystaveno:
–Jaroslav Veris – Malíř presidentů, Dům umění města Brně (8. 11.–21. 11. 2004
–Jaroslav Veris – Petit Testament, KGVU ve Zlíně (6. 12. 2005–5. 2. 2006) č. kat. 12
–Jaroslav Veris, souborná výstava, Galerie Stará zbrojnice, Vsetín (16. 12. 2010–2. 1. 2011)
Přiloženo potvrzení autenticity od Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým
8 000 Kč
300 EUR
21 000 Kč