53

Jaroslav
Veris
(1900 Vsetín–1983 Kutná Hora)
(1900–1983)
Stojící akt
Standing Nude
8 000 Kč
300 EUR
21 000 Kč

tužka na papíře
výřez pasparty: 53,5 x 33,5 cm
signováno vpravo dole: Veris

Provenience: z pozůstalosti autora

Vystaveno:
–Jaroslav Veris – Malíř presidentů, Dům umění města Brně (8. 11.–21. 11. 2004
–Jaroslav Veris – Petit Testament, KGVU ve Zlíně (6. 12. 2005–5. 2. 2006) č. kat. 12
–Jaroslav Veris, souborná výstava, Galerie Stará zbrojnice, Vsetín (16. 12. 2010–2. 1. 2011)

Přiloženo potvrzení autenticity od Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým

Pencil on paper
Cut from mat: 53.5 x 33.5 cm
Signed lower right “Veris”

Provenance: estate of the artist

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.