65

Georges (Jiří)
Kars
(1882 Kralupy nad Vltavou–1945 Ženeva)
(1882–1945)
Pohled na Lyon
View of Lyon
20 000 Kč
740 EUR
20 000 Kč

1940
uhel na papíře
43 x 61 cm
signováno a datováno vlevo dole: Kars 40
dále popsáno a datováno: Lyon 29. VII. 40

1940
Charcoal on paper
Dimensions: 43 x 61 cm
Signed and dated lower left “Kars 40”
Described and dated “Lyon 29.VII. 40”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.