Položka 65 Pohled na Lyon
1940
uhel na papíře
43 x 61 cm
signováno a datováno vlevo dole: Kars 40
dále popsáno a datováno: Lyon 29. VII. 40
20 000 Kč
740 EUR
20 000 Kč