72

Emil
Orlik
(1870 Praha–1933 Berlin)
(1870–1933)
Zátiší s ovocem na stole
Still Life with Fruits

pastel na plátně
56 x 72,5 cm
signováno vpravo dole: Orlik
vzadu staré číslo 11
Provenience: rodina Emila Orlika

Pastel on paper
Dimensions: 56 x 72.5 cm
Signed lower right “Orlik”

Provenance: Family of Emil Orlik