83

František
Tichý
(1896 Praha–1961 Praha)
(1896–1961)
Dáma se psem
Lady and a Dog
80 000 Kč
2 960 EUR
110 000 Kč

1954
tužka na papíře
výřez pasparty: 42 x 30 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Tichý 54

Přiloženo potvrzení autenticity od Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc.
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým

1954
Pencil on paper
Cut from mat: 42 x 30 cm
Signed and dated lower centre “Tichý 54”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky,PhD.