Zátiší s ovocem

Položka 87 Zátiší s ovocem

(1897 Praha–1974 Praha)

pastel na papíře
27 x 35 cm
signováno a datováno vpravo dole: M. Holý 44
vzadu číslo 1161

Konzultováno s rodinou autora.