87

Miloslav
Holý
(1897 Praha–1974 Praha)
(1897–1974)
Zátiší s ovocem
Still Life with Fruits

pastel na papíře
27 x 35 cm
signováno a datováno vpravo dole: M. Holý 44
vzadu číslo 1161

Konzultováno s rodinou autora.

1944
Pastel on paper
Dimensions: 27 x 35 cm
Signed and dated lower right “M. Holý 44”
Verso inscribed number “1161”

Consulted with artist’s family.
Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.