96

Bohumír
Matal
(1922 Brno–1988 Prudká)
(1922–1988)
Cyklisté
Cyclists
12 000 Kč
440 EUR
70 000 Kč

1955
pastel, karton
výřez pasparty: 31,5 x 47,5 cm
signováno a datováno vlevo dole: MATAL 55

Pastel on paper
Cut of mat: 31.5 x 47.5 cm
Signed and dated lower left “MATAL 55”

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Jiri Machalicky, PhD.