100

Josef
Král
(1877 Rakovník–1914 Rakovník)
(1877–1914)
Pohled na vlakové nádraží Praha-Bubny
A View of the Train Station Praha-Bubny
8 000 Kč
300 EUR
29 000 Kč

olej na lepence
17 x 25,5 cm
signováno vpravo dole: J. Král

Oil on panel
Dimensions: 17 x 25.5 cm
Signed lower right “J. Král”

Consulted with Professor Jaromir Zemina.