21

Vojtěch
Hynais
(1854 Vídeň–1925 Praha)
(1854–1925)
Eva v ráji
Eve in Paradise
75 000 Kč
2 780 EUR
170 000 Kč

akvarel na papíře
44 x 27 cm
signováno vpravo dole: V. Hynais
Provenience: ze sbírky Vladimíra Čáslavského (1890–1953), majitele továrny na zpracování usní a kůži „Čáslavský a synové“ v Týništi nad Orlicí.

Přiloženo potvrzení autenticity Prof. PhDr.Tomáše Vlčka CSc.
Posouzeno uznávanou znalkyní díla autora Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

Watercolor on paper
Dimensions: 44 x 27 cm
Signed lower right “V.Hynais”

Provenance: from the collection of Vladimir Caslavsky

Consulted with Professor Jaromir Zemina and Associate Professor Maria Mzykova, expert on the artist.